Ar petnešos geriau nei antkaklis? Bei kokias petnešas pasirinkti?

Ar petnešos geriau nei antkaklis? Bei kokias petnešas pasirinkti?

Ar petnešos geriau nei antkaklis? Bei kokias pasirinkti?

Patyrę šunų savininkai žino, kad kartais įprasto pavadėlio ir antkaklio derinio neužtenka, kai vaikštote su zigzagais besisukiojančiu Čihuahua ar Vokiečių dogu, kuris nenori laukti, kol šviesoforo šviesa pasikeis į žalią. Štai, kur petnešos tampa naudingos ir suteikia daugiau pasitikėjimo bei kontrolės, tačiau prieš jas įsigijant, reikia daug ką apsvarstyti.

Pagalvokite, kodėl perkate petnešas savo šuniui. Ar traukimui kontroliuoti? Ar tai norint pašalinti spaudimą nuo jų kaklo? O gal tai tik todėl, kad Jums labiau patinka išvaizda?

Netinkamos petnešos gali greitai tapti pavojumi Jūsų šuns saugumui. Jei petnešos yra per laisvos, šuo gali lengvai iš jų išslysti ir susižaloti.

Jei petnešos yra per mažos, ypač aplink kaklą, tai gali apriboti šuns kvėpavimą ir natūralų judėjimą. Per ankštos petnešos taip pat gali sudirginti odą dėl nuolatinio trynimo. Norėdami išsirinkti geriausią, pirmiausia ieškokite petnešų, pritaikytų Jūsų šuns dydžiui.

 

Kriterijai į kuriuos turėtumėte atkreipti demesį:

 

Pagaminta iš patvarių ir plaunamų medžiagų: petnešos turi būti patogios dėvėti kiekvieną dieną, būtų patvarios ir lengvai valomos. 

 

Patogumas šeimininkui: Tai, kaip šuniui segsite petnešas, labai skirsis, priklausomai nuo to, ką perkate. Kai kurie yra dizainai yra įprasti, užsimauna per šuns galvą ir susisega už nugaros. Kiti yra sudėtingesni ir gali jaustis tarsi reikia spręsti sudėtingą galvosūkį. Kad ir kaip jie veiktų, geriausios petnešos turi būti lengvai suprantamos, o Jūsų šuniui turėtų būti patogu jas apsimauti.

 

Netempiančios petnešos: paminkštintos, patogios, liemenės tipo petnešos užtikrins, kad tempimas būtų sufokusuotas ne į kaklo sritį, bet į visą kūną. Todėl šuo nebus smaugiamas ir galės laisvai judėti. 

 

Mūsų petnešas galite peržiūrėti čia.

Grįžti į tinklaraštį